- Advertisement -spot_img

TAG

Ndryshimet ne qeveri

Ndryshimi i qeverisë, çfarë sjellin fytyrat e reja në kabinet?

Ndryshimet në kabinetin e qeverisë që priteshin dhe përfliteshin prej disa muajsh, kryeministri Rama i vulosi në mbledhjen e Asamblesë së Partisë Socialiste më...

Latest news

- Advertisement -spot_img